HR High Touch

05-254KuligówChoinki 11Mazowieckie501139700

-

Biznes / Doradztwo i konsulting

HR High Touch

05-254 Kuligów, Choinki 11

501 139... 700więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

 • Street View
 • Mapa

Katalog produktów i usług

 • "Magia rozwoju Talentów" - Nina Sosińska

  „Magia rozwoju Talentów” jest praktycznym poradnikiem rozwoju talentów Pracowników napisanym przez praktyka dla praktyków. Książka ta przedstawia kluczowe czynniki sukcesu procesów rozwoju ludzi w organizacji oraz główne przyczyny ich porażek. "Magia rozwoju Talentów" to droga do opracowywania skutecznych strategii rozwoju organizacji, dopasowywania ludzi do ról, które mają pełnić w organizacji, zwiększania zaangażowania i kreatywności Pracowników -www.hrht.pl

 • Analiza talentów zawodowych w oparciu o BIG5

  Nie chcesz już więcej pracować? Znajdź pracę swoich marzeń. Zamów badanie osobowości zawodowej Facet5 - zadzwoń: +48 501 139 700. Facet5 określi Twoje preferencje zawodowe, talenty, motywacje... Przy omawianiu wyników otrzymasz ode mnie wiele wskazówek na temat skutecznego poszukiwania pracy. Wyniki testu osobowości zawodowej Facet5 ułatwią Ci autoprezentację oraz znalezienie wymarzonej pracy. Zzwiększysz swoją satysfakcję z pracy - znajdziesz pracę swoich marzeń.

 • Ocena 360 stopni kluczowych kompetencji

  Tworzymy dla Państwa system oceny 360 stopni całkowicie dopasowany do Państwa potrzeb. Nasz system jest niezawodny,sprawdzony, bezpieczny i w pełni elastyczny. Oferujemy Państwu unikalne możliwości raportowania - na poziomie indywidualnym oraz całej organizacji, co ułatwi Państwu koncentrowanie działań na tym, co jest ważne. Aby dowiedzieć się więcej - zadzwoń: 501 139 700 lub zajrzyj na naszą stronę internetową.

 • Ocena umiejętności przywódczych metodą 360

  Skorzystaj z naszego sprawdzonego narzędzia LeaderView360,które pozwala ocenić siedem kluczowych kompetencji lidera niezbędnych do efektywnego pełnienia funkcji przywódczych w organizacji (pod kątem 35 najważniejszych w tej roli zachowań). Dokonanie oceny przez jednego respondeta trwa zaledwie 10-15 minut. Cena oceny jednego pracownika nie zależy od liczby respondentów. Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 501 139 700 lub zajrzyj na naszą stronę internetową.

 • Otwarte warsztaty akredytacyjne Facet5 w Warszawie

  Poznasz narzędzie badania osobowości zawodowej Facet5 zbudowane wyłącznie dla potrzeb biznesu na podstawie modelu Wielkiej Piątki oraz nauczysz się prowadzenia rozmów coachingowych na temat wyników Facet5. Otrzymasz międzynarodowy certyfikat akredytacyjny dający uprawnienia do wykorzystywania kwestionariusza osobowości zawodowej Facet5 w praktyce zawodowej na całym świecie. Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 501 139 700 lub zajrzyj na naszą stronę internetową.

 • Warsztaty - skuteczna rekrutacja z Audition Facet5

  Poznasz unikalne możliwości badania dopasowania w procesach rekrutacji i selekcji. Nauczysz się budować profil idealnego kandydata na dowolne stanowisko przy wykorzystywaniu narzędzia on-line Facet5. Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń: 501139700

 • Zamknięte warsztaty akredytacyjne Facet5

  Możemy zorganizować dla Państwa firmy warsztaty Facet5, po których otrzymacie własny dostęp do wszystkich opcji systemu Facet5. Uczestnicy nauczą się prowadzenia rozmów coachingowych na temat wyników Facet5 i otrzymają międzynarodowe certyfikaty akredytacyjne dające uprawnienia do wykorzystywania kwestionariusza osobowości zawodowej Facet5 w praktyce zawodowej na całym świecie. Chcesz dowiedzieć się więcej: zadzwoń 501 139 700 oraz zajrzyj na naszą stronę internetową.

Kontakt

05-254 Kuligów,
Choinki 11

501 139... 700więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: hrht.pl